reserved area
Registrace

Garáž

Image 0 Image 1

Dulevo 52

Vedené zametací stroje série Dulevo 52 jsou silné a spolehlivé a při práci podávají výborný výkon. I své přes kompaktní rozměry používají všechny technické prvky, typické pro větší modely z řady komerční čisticí techniky Dulevo.

Image 2 Image 3
Image 0 Image 1

Dulevo 52 Wave

Průmyslový čisticí stroj,  který nedělá  kompromisy Nový malý   průmyslový čisticí stroj Dulevo 52 Wave využívá  stejné technologie jako stroje  Dulevo určené pro t ěžký průmysl.  Kompaktní zařízení s atraktivním   designem  je určeno pro použití v komunálním i průmyslovém prostředí a všude tam, kde je zapotřebí zametací stroj,který za sebou nezanechává špínu a dokonale uklidí všechen prach.

Image 2 Image 3
Image 0 Image 1

Dulevo 600 Sprint

Dulevo 600 Sprint jedním z nejkompaktnějších zametacích strojů na trhu, který nastavuje nové inovativní standardy pro komerční čisticí techniku.

Image 2 Image 3
Image 0 Image 1

Dulevo 700 Sprint

Dulevo Sprint 700 je spolehlivý profesionální vedený zametací stroj s přidanou hodnotou. Sprint 700 poskytuje vysokou produktivitu a výkon při venkovním i vnitřním použití, na široké škále povrchů, dokonce i na kobercích, což dokládá jeho absolutní všestrannost.

Image 2 Image 3
Image 0 Image 1

Dulevo 700M

Vedený ruční zametací stroj Dulevo 700 M je ideální pro zametání mokrého a suchého listí, střepů, cigaretových nedopalků,  papírů, prázdných plechovek a drobných nečistot. Může být použit na dlažbě nebo jakémkoliv povrchu z betonu, asfaltu nebo kamene.  

Image 2 Image 3
Image 0 Image 1

Dulevo H402

Mycí stroje se sušením H402 a H402C jsou určeny pro snadné a rychlé čištění malých a středních ploch. Tyto stroje jsou praktické a a aby byli připravené k použití vždy, když je potřebujete, jsou vybaveny integrovanou nabíječkou baterií a gelovými bezúdržbovými bateriemi. Nabíjet je můžete kdekoliv, stačí jednoduché připojení do nabíječky do elektrické zásuvky. Stroje lze jednoduše složit a snadno přepravovat.

Image 2 Image 3
Image 0 Image 1

Dulevo H404

Ručně vedený mycí stroj se sušením Dulevo H507 vyniká pevnou konstrukcí a mimořádným čisticím výkonem. Pro své jednoduché a odolné provedení je určen pro frekventované použití.

Image 2 Image 3