reserved area
Registrace

Dulevo H607

Komerční čistící technika

Obrázky (kliknutím na obrázek spustíte prohlížení galerie)

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7

Videa (kliknutím na obrázek vyberete/spustíte videoprezentaci)

Online Demonstration Videos
The following machine's video is split into various parts for easy viewing. These include Orientation, Manoeuvrability, Run Operation, Speed, Cleaning Operation and Hopper Use.
To view each video part: simply click on your chosen video part and then click on the play symbol on the video player. Additional features such as pause, stop, volume control and view video in full screen mode appear at the bottom of the video player. For help & technical issues please contact us by clicking here.

Ručně vedené mycí stroje se sušením řady Dulevo H607 a H707 mají pevnou konstrukci a mimořádný čisticí výkon.
Jedná se o nejtěžší stroje ve své třídě, určené pro náročné použití. Nerezové nádrže, kovové hlavy kartáčů a jednoduchá elektronika zaručují spolehlivost i při náročném provozu.

Díky velkému objemu nádrže a kompaktním rozměrům jsou stroje Dulevo H607 a H707 určeny pro čištění malých až středně velkých průmyslových prostor.
Představují také ideální řešení pro úklid supermarketů, nákupních středisek, showroomů, letištních hal, apod.

Hodí se i pro náročnější použití v průmyslovém prostředí, např. v metalurgických provozech, mechanických dílnách nebo v montážních halách.

Díky použití nerezové oceli jsou tyto stroje zejména vhodné pro potravinářský průmysl, nemocnice, a všude tam, kde je nutná zvýšená hygienická úroveň.

Přidanou hodnotou tohoto mycího stroje jsou nízké provozní náklady. Přítlak kartáče nastavuje automatický systém bez účasti operátora a zajišťuje optimální pozici pro efektivní čištění. Na LED displeji lze sledovat stav nabití baterie: pokud je příliš vybitá, kartáč a sání se automaticky vypnou a funkční zůstává pouze pojezd pro návrat k nabíjecí stanici. Tím se významně prodlužuje životnost baterie. Elektromotory jsou dostatečně dimenzované pro vysokou výkonnost a dlouhou životnost stroje. Silný trakční motor s diferenciálem a čtyři velká kola umožňují bezproblémový pojezd stroje, neuvěřitelně snadné řízení a výbornou stabilitu i na nerovném povrchu.

Práce se strojem je jednoduchá a příjemná díky ergonomickému designu, snadnému řízení a ovládání pomocí několika rychle zapamatovatelných spínačů.
Každý detail je propracován pro dosažení kvalitního úklidu a nízkých provozních nákladů a to i v případech, kdy se strojem pracuje nezkušený uživatel.

Stroje Dulevo H607 a H707 jsou vybaveny dvěma disky pro důkladné čištění.

Některé další vlastnosti stroje:
• Pokud stroj zastaví, kartáče se automaticky vypnou, aby se zabránilo jejich opotřebení, poškození podlahy a plýtvání energií.
• Sací lišta z nerezové oceli
• Oboustranná hrana stěrky
• Velmi snadný přístup k sacímu motoru
• K výměně opotřebovaných dílů nejsou zapotřebí žádné nástroje.
• K přenosu síly nejsou použity řemeny, což snižuje nároky na údržbu stroje.
• Sací motor má samostatné nerezové opláštění pro snadnou údržbu a ochranu před vlhkostí.

Specifikace
Dulevo H607 C 

Model

 

H 607 C 

mycí záběr kartáče  

mm

600 

šířka sací lišty  

mm

880 

nádrž na čistou vodu 

70 

nádrž na špinavou vodu 

L

78 

napětí   

24 

čistící výkon 

m2/h

3000 

Kontaktní formulář(pokud máte zájem o další informace
nebo zkontaktování naším prodejcem, vyplňte prosím požadované informace)
Jméno kontaktu*
Město*
Telefon*
Email*
Poznámka