reserved area
Registrace

Dulevo 850 Mini

Průmyslová a komunální technika

Obrázky (kliknutím na obrázek spustíte prohlížení galerie)

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8

Videa (kliknutím na obrázek vyberete/spustíte videoprezentaci)

initial video screen

Stroj Dulevo 850 Mini kombinuje vysoký výkon při zametání s kompaktními rozměry a výbornou manévrovatelností.
Díky své produktivitě a šířce záběru až 160 cm je ideálním řešením pro centra měst a plochy mimo dosah tradičních zametacích strojů: chodníky, stanice veřejné dopravy, cyklostezky, pěší zóny, parkoviště, zahrady, atd. Pohon obstarává 4-válcový motor Kubota, který stroji umožňuje vyvinout cestovní rychlost 30 km/h a svahovou dostupnost 25 % i během zametání.
Díky speciálnímu centrálnímu kloubovému spoji je stroj velmi obratný při manévrování, zvláště při průjezdech zatáčkami a zametání podél chodníků, kde je minimalizováno riziko nechtěného najetí na obrubník. Umístění motoru snižuje těžiště, což je důležité především při pohybu plně naloženého vozidla ve svažitém terénu. Dulevo 850 tak splňuje vysoké bezpečnostní standardy.
Vysoká úroveň pohodlí pro obsluhu, speciálně při práci na nerovných plochách, byla jedním z klíčových požadavků při vývoji stroje. Tak jako u všech zametacích strojů Dulevo, i u typu 850 Mini byl kladen velký důraz na konstrukci kabiny, která je velmi komfortní, snadno přístupná a vybavená ergonomickým a snadným ovládáním. 

Výška vyklápění zásobníku 150 cm umožňuje snadno vysypat odpad do běžného kontejneru. Tato funkce eliminuje dvojí manipulaci s odpadky a značně minimalizuje náklady na úklid.
Dulevo 850 Mini splňuje nejpřísnější předpisy na emise výfukových plynů, má velmi tichý motor a bezhlučný zametací systém.
Zobrazit kompletní řadu komunální čisticí techniky Dulevo.

Specifikace
Dulevo 850 Mini

Model

 

850

šířka zametání min.

mm

1500

šířka zametání max.

mm

2080 

čistící výkon

m2/h

25000 

objem zásobníku odpadu  

L

800 

kapacita vodní nádrže  

200 

pohon

Nafta 

Kontaktní formulář(pokud máte zájem o další informace
nebo zkontaktování naším prodejcem, vyplňte prosím požadované informace)
Jméno kontaktu*
Město*
Telefon*
Email*
Poznámka