reserved area
Registrace

Dulevo 700 Sprint

Komerční čistící technika

Obrázky (kliknutím na obrázek spustíte prohlížení galerie)

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3

Videa (kliknutím na obrázek vyberete/spustíte videoprezentaci)

initial video screen

Dulevo Sprint 700 je spolehlivý profesionální vedený zametací stroj s přidanou hodnotou.

Sprint 700 poskytuje vysokou produktivitu a výkon při venkovním i vnitřním použití, na široké škále povrchů, dokonce i na kobercích, což dokládá jeho absolutní všestrannost.

Praktický design, jednoduché ovládání a snadná údržba zaručují dlouholetý bezproblémový provoz stroje a chytrou investici.

Sprint 700 může být vybaven buď benzínovým motorem (Honda), nebo bateriovým napájením. Obě verze se dodávají s mechanickým pojezdem, přičemž bateriová verze má tišší provoz bez zplodin.

Díky systému přímého nametání do zásobníku a šířce zametání 700 nebo 900 mm je stroj schopen zamést až 3150 m² za hodinu.

Umístění řídicí rukojeti dovoluje obsluze pohodlnou práci se strojem, snadné ovládání všech funkcí a dobrý výhled na zametanou plochu.

Stroj sbírá velmi snadno všechen prach a nečistoty a shromažďuje je v předním odnímatelném zásobníku s kapacitou 40 litrů. Je také vybaven klapkou pro sběr objemnějšího odpadu.

Filtrační systém zachytává prach uvnitř stroje a zajišťuje, že do okolí je vypouštěn jen čistý vzduch. Oklepávací zařízení v daných intervalech třese filtrem a čistí ho od ulpělého prachu, který zůstává v zásobníku odpadu. Sací turbínu lze podle potřeby vypnout.

Vedený zametací stroj Dulevo Sprint 700 představuje hodnotnou investici, která za konkurenceschopnou cenu nabízí profesionální úroveň čištění.

Specifikace
Dulevo 700 Sprint 

Model

 

700EH 

700SH 

šířka zametání min.

mm

520

520

šířka zametání max.

mm

700 

700 

čistící výkon

m2/h

3500 

3500 

objem zásobníku odpadu

L

40 

40 

velikost filtrační plochy

m2

1.5 

1.5 

pohon

baterie 

benzín 

Kontaktní formulář(pokud máte zájem o další informace
nebo zkontaktování naším prodejcem, vyplňte prosím požadované informace)
Jméno kontaktu*
Město*
Telefon*
Email*
Poznámka