reserved area
Registrace

Dulevo 5000 Evolution

Průmyslová a komunální technika

Obrázky (kliknutím na obrázek spustíte prohlížení galerie)

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8

Videa (kliknutím na obrázek vyberete/spustíte videoprezentaci)

initial video screen

Jediný průmyslový a komunální stroj na světě, který je schopen kombinovat manévrovatelnost s ekonomickým provozem, všestranností a vysokou kvalitou úklidu.

Pokud hledáte zametací stroj, který má stoprocentní účinnost při zachycování prachu, vynikající produktivitu a nízké provozní náklady, bude Dulevo 5000 Evolution jistě vyhovovat vašim potřebám.

Z hlediska produktivity je průmyslový a komunální zametací stroj Dulevo 5000 Evolution až třikrát rychlejší než tradiční zametací stroje.

Vhodný pro průmyslové objekty i veřejná prostranství


Dulevo 500 Evolution je určen zejména k zametání ulic, cementáren, cihlářských provozů, metalurgických provozů a skláren, dále ovocných a zeleninových trhů, překladišť obilí, přístavů, letišť apod. Ve všech těchto provozech je schopen nabídnout čistý bezprašný úklid i bez použití vody.

Kompaktní, tichý a pohodlný stroj je snadno ovladatelný a nastavuje nové standardy pohodlí pro řidiče s nejnovějšími technologiemi na potlačení hlučnosti uvnitř i vně kabiny.

Průmyslový a komunální zametací stroj Dulevo 5000 Evolution je navržen jak k zametání komunikací, tak továren, pracuje v exteriéru i interiéru, s použitím vody i zcela nasucho.

Pro velmi prašné prostředí může být Dulevo 5000 Evolution vybaveno unikátními filtry Gore, které dokáží zachytit prachové částice do velikosti PM10 a nabízejí nejlepší systém kontroly prašnosti na trhu. Kromě toho vyniká i bezúdržbovým provozem a zárukou. 

Díky vysoké odolnosti, 100% schopnosti čištění, 100% kontrole prašnosti a schopnosti zachycovat prachové částice PM10 byl stroj schválen EPA a EURO jako stroj světově nejohleduplnější k životnímu prostředí.

Investujte do kvality, investujte do stroje Dulevo 5000 Evolution.

Specifikace
Dulevo 5000 Evolution

Model

 

5000 Evolution 

šířka zametání min.

mm

1300 

šířka zametání max.

mm

3500 

čistící výkon

m2/h

105000

objem zásobníku odpadu

L

5000 

velikost filtrační plochy

m2

22 

pohon

Nafta 

Kontaktní formulář(pokud máte zájem o další informace
nebo zkontaktování naším prodejcem, vyplňte prosím požadované informace)
Jméno kontaktu*
Město*
Telefon*
Email*
Poznámka