reserved area
Registrace

Dulevo 5000 Combi

Průmyslová a komunální technika

Obrázky (kliknutím na obrázek spustíte prohlížení galerie)

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7

Videa (kliknutím na obrázek vyberete/spustíte videoprezentaci)

initial video screen

Dulevo 5000 Combi je jediný komunální a průmyslový úklidový stroj, který dokáže kombinovat výbornou manévrovatelnost, ekonomický provoz a všestrannost se skvělým výkonem při zametání a mytí.

Pokud hledáte zametací stroj, který má stoprocentní účinnost při zachycování prachu, vynikající produktivitu a nízké provozní náklady, bude Dulevo 5000 Combi jistě vyhovovat vašim potřebám.

Z hlediska produktivity je Dulevo 5000 Combi až třikrát rychlejší než tradiční zametací stroje. Díky funkci mytí zastane vozidlo práci, na kterou byste jinak potřebovali stroje dva.

Dulevo 500 Combi je určené zejména k zametání ulic, cementáren, cihlářských provozů, metalurgických provozů a skláren, dále ovocných a zeleninových trhů, překladišť obilí, přístavů, letišť apod. Ve všech těchto provozech je schopen nabídnout čistý bezprašný úklid i bez použití vody.

Kompaktní, tichý a pohodlný stroj je snadno ovladatelný a určuje nové standardy pohodlí pro řidiče použitím nejnovějších technologií pro potlačení hlučnosti uvnitř i vně kabiny.

Průmyslový a komunální mycí a zametací stroj Dulevo 5000 Combi je navržen jak pro zametání komunikací tak továren, pracuje v exteriéru i interiéru, s použitím vody i zcela nasucho.

Vozidlo má nádrž na vodu o objemu 1500 litrů, mycí lišta může být umístěna na přední i zadní části vozu. K dispozici je vysokotlaká ruční tryska pro čištění obtížně dosažitelných míst, např. mezi zaparkovanými automobily, dále zdí, pomníků, atd.

Proudem vody lze efektivně a účinně čistit i chodníky.

Průmyslový a komunální mycí a zametací stroj Dulevo 5000 Combi je jediným zametacím strojem své velikosti na světě, kerý je schopen zametání i mytí najednou.

Pro velmi prašné prostředí může být Dulevo 5000 Combi vybaveno unikátními filtry Gore, které dokáží zachytit 99% prachových částic PM10 a nabízejí nejlepší systém kontroly prašnosti na trhu. Kromě toho vynikají i bezúdržbovým provozem a zárukou.

Díky vysoké odolnosti, 100% schopnosti čištění, 100% kontrole prašnosti a schopnosti zachycovat prachové částice PM10 byl stroj schválen EPA a EURO jako stroj světově nejohleduplnější k životnímu prostředí.

Investujte do kvality, investujte do stroje Dulevo 5000 Combi.

Specifikace
Dulevo 5000 Combi 

Model

 

5000 Combi 

šířka zametání min.

mm

1300

šířka zametání max.

mm

3500 

čistící výkon

m2/h

105000 

objem zásobníku odpadu  

L

4000 

kapacita vodní nádrže  

1500 

pohon

manuální

Kontaktní formulář(pokud máte zájem o další informace
nebo zkontaktování naším prodejcem, vyplňte prosím požadované informace)
Jméno kontaktu*
Město*
Telefon*
Email*
Poznámka