reserved area
Registrace

Dulevo 200 Quattro

Průmyslová a komunální technika

Obrázky (kliknutím na obrázek spustíte prohlížení galerie)

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8

Videa (kliknutím na obrázek vyberete/spustíte videoprezentaci)

initial video screen

Dulevo 200 Quattro je průmyslový a komunální zametací stroj střední velikosti s unikátním mechanicko-sacím sběrným systémem.

Stroje Dulevo 200 Quattro jsou navržené pro bezproblémový provoz v průmyslovém prostředí, např. ve sklárnách, ocelárnách, hliníkárnách, pilách, cihelnách, na trzích, stavbách silnic, v těžebním průmyslu apod.

Bezkonkurenční kvalita úklidu, 100% kontrola prašnosti a maximální produktivita v kombinaci s nízkými provozními náklady jsou při práci se strojem Dulevo 200 Quattro samozřejmostí. Dulevo 200 Quattro pracuje až třikrát rychleji než běžné stroje.

Zametací stroj Dulevo 200 Quattro je kompaktní, s tichým provozem, pohodlný pro obsluhu, s atraktivním designem a snadným ovládáním. Kabina s nejnovější zvukovou izolací nastavuje nové standardy pohodlí pro řidiče.
Dulevo 200 Quattro je určen pro úklid silnic i továren. Může být použit v interiéru i exteriéru za mokra i za suchého počasí, v mrazech i horkých letních dnech.

Pro práci v prostředí, kde je kontrola prašnosti hlavní prioritou, lze Dulevo 200 Quattro vybavit unikátním filtrem Gore®, nejlepším protiprachovým systémem na trhu. Je schopen zachytit více než 99 % částic PM10 a vyniká snadnou údržbou a zárukou.

Kompaktní rozměry a malý poloměr otáčení předurčují stroj pro použití v omezených prostorech.

Dulevo 200 Quattro je technologický skvost, který nabízí vše, co byste čekali od robustního zametacího stroje. Ať už potřebujete provést úklidové práce v lomu, cementárně, slévárně, sklárně nebo na ulici, se strojem Dulevo 200 Quattro máte záruku, že vyhoví vašim požadavkům.

Odolný stroj s vynikající kvalitou zametání, bezprašným provozem a schopností zachytit prachové částice PM10 je podle EPA a EURO schválen jako nejlepší systém kontroly prachu na světě.
Investujte do kvality, investujte do zametacího stroje Dulevo 200 Quattro.

Specifikace
Dulevo 200 Quattro

Model

 

200 Quattro

šířka zametání min.

mm

1300 

šířka zametání max.

mm

2600 

čistící výkon

m2/h

780000 

objem zásobníku odpadu

L

2500 

velikost filtrační plochy

m2

19 

pohon

Nafta 

Kontaktní formulář(pokud máte zájem o další informace
nebo zkontaktování naším prodejcem, vyplňte prosím požadované informace)
Jméno kontaktu*
Město*
Telefon*
Email*
Poznámka