reserved area
Registrace

Lampogas Group

LAMPOGAS s.p.a. je vedoucí společnost v oblasti distribuce a prodeji LPG. Společnost byla založena v roce 1954 v Parmě. Od té doby společnost LAMPOGAS GROUP vyrostla v jednou z největších italských firem v oboru, která dále rozšiřuje svou přítomnost v zahraničí, a to díky stále novým a novým technologicko-obchodním řešením. Skupina Lampogas zpracovává více než 500 tun LPG za rok, čímž dosáhne ročního obratu 1,2 miliardy eur.

V současné době je skupina LAMPOGAS složená z 65 společností, které působí nejen v Itálii, ale také v Polsku, České republice, Slovensku, Slovinsku, Chorvatsku a Rakousku.

LAMPOGAS GROUP působí v domácím a mezinárodním trhu v distribuci a prodeji LPG a dále rozvíjí budoucí technologické a obchodní řešení dodávky.

Kontinuální výzkum a rozvíjení myšlenek a projektů, přispěly k dosažení pozoruhodných cílů jak v obchodní, tak i technologické oblasti. GROUP LAMPOGAS má celkem 28 technologicky vyspělých skladu. Italské sklady jsou zejména strategicky důležité, měří 4.000 m3 a 1600 m3. Jejich napojení na železnici, představují dva základní výstupy pro zásobování společností skupiny a pro obchodní rozšíření aktivit zaměřených na nové trhy střední Evropy.


Skupina Lampogas diverzifikuje své investice v celé řadě odvětví:

Sektor technických plynů a oxidu uhličitého
Průmyslový sektor
Chemický průmysl
  • Settala GAS, čisté uhlovodíky pro průmyslové, vědecké a lékařské účely (www.settalagas.it)
  • SYNTHESIS & SYNTHESIS CHIMICA, čisté uhlovodíky pro průmyslové, vědecké a lékařské účely (www.synthesischimica.com)

Sektoru služeb
  • LAMPODATA, softwarová společnost
  • LAMPOTRA, dopravní společnost

Obchodní sektor
  • GASIMEX, LGP obchodování
  • KERGAS, LGP obchodování

Bez ohledu na odvětví může LAMPOGAS počítat se skupinou 1500 zaměstnanců, kteří den co den využívají své dovednosti, schopnosti, nadšení a neustále se zlepšují, aby splňovali všechny poptávky a potřeby trhu.


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -