reserved area
Registrace

Dulevo International S.p.A

Myšlenka značky Dulevo je datována roku 1976 díky iniciativě odborné skupiny techniků, kteří společně navrhovali a stavěli první prototyp legendárního zametacího stroje "120".

Okamžitý úspěch tohoto zametacího stroje, dával týmu impuls k vytvoření společnosti. První výrobní závod se nacházel v malé garáži v Parmě, kde byl více než o rok později odhalen nový průmyslový zametač "90". Dulevo zametací stroje se velmi dobře ujaly na trhu a značka Dulevo se rozšířila po celé Evropě.

V roce 1982 společnost vybudovala vlastní výrobní závod v Sanguinaru. Vzestup značky Dulevo rychle pokračoval v roce 1983, kdy společnost navrhla první pračku se sušičkou, pod značkou HIDROPLINA. Tyto nové špičkové pračky posílily pověstnou kvalitu, kterou Dulevo vybudovalo prostřednictvím zavedené řady průmyslových a pouličních zametačů. Vstupem skupiny LAMPOGAS v roce 1991 se společnost zapojila do výzkumu a vývoje, což vedlo k rozsáhlé industrializaci produktů a vytvoření několika nových modelů zametačů a praček.

Rok od roku si společnost úspěšně budovala výbornou pověst po celém světě. Dulevo otevřelo výrobní závad o rozloze 20.000 m², který patří k nejvyspělejším výrobních závodům na světě. Dnes je Dulevo předním italským výrobcem úklidových zařízení. V Dulevu pracují lidé, kteří vytvářejí unikátní a nenapodobitelné výrobky.

Dulevo udržuje vedoucí pozici tím, že provádí kontinuální výzkum zaměřený na poskytování řešení a technologie, které zvyšují kvalitu prostředí, ve kterém žijeme. Dulevo hledá ideální technické řešení, které splňují všechny potřeby v oblasti čištění nebytových prostor, průmyslových zařízení a ulic. Navíc, díky svému mechanicko-sacímu zametání, Dulevo úspěšně snižuje hluk i prach (jemné částice PM10). V roce 2007 se Dulevo spojilo se skupinou GORE ®. Po dvou letech intenzivního výzkumu vzniklo kombinované řešení, které dokáže efektivně pracovat s minimálním dopadem na životní prostředí.Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -